ایران - تهران - خیابان مطهری - خیابان فجر - خیابان مدائن - پلاک 18
021-88324060

راهنما افزونه درگاه پرداخت سپند پی برای Easy Digital Downloads

چطور افزونه را نصب کنیم.

برای نصب درگاه پرداخت سپند پی  برای ایزی دیجیتال دانلودز مراحل زیر را انجام دهید.
قبل از نصب درگاه پرداخت سپند پی بایستی مطمئن شویم که افزونه Easy Digital Downloads از قبل نصب شده باشد. مطابق با تصویر زیر اگر در داشبورد مدیریتی وبسایت‌مان منوی دانلودها را مشاهده کنیم، این فروشگاه‌ساز بر روی وب‌سایت وردپرسی ما نصب شده است. اگر چنین نیست، ابتدا بایستی این افزونه را از سایت سپند پی دانلود و نصب کنیم.
پس از این‌که از نصب افزونه ایزی دیجیتال دانلودز ، مطمئن شدیم، به سراغ نصب درگاه پرداخت سپند پی می‌رویم. و اگر افزونه بر روی سایت ما نصب نبود، مطابق با تصویر زیر می‌توانیم به منوی افزونه‌ها >‌ افزودن برویم:
مطابق تصویر زیر،‌در صفحه باز شده، بر روی بارگذاری افزونه کلیک میکنیم
مطابق تصویر زیر،‌در قسمت Choose File کلیک کرده و فایل Zip که در صفحه قبل دانلود کردید را در این قسمت وارد می کنید و بعد از آن دکمه نصب را میزنید و بعد از آن فعال کردنه افزونه را کلیک میفرمایید.
اکنون قابلیت پرداخت با سپند پی در فروشگاه فایل ما فراهم شده است. تنها کاری که باقی مانده این است که بایستی درگاه پرداخت سپند پی را پیکربندی کنیم. برای این کار،‌ مطابق با تصویر زیر به منوی دانلودها >‌ پیکربندی می‌رویم:
در صفحه ظاهر شده، به زبانه درگاه های پرداخت‌ می‌رویم

مطابق با تصویر زیر، در صفحه درگاه‌های پرداخت:

گزینه سپند پی را تیک می‌زنیم.

در قسمت درگاه پرداخت پیشفرض سپند پی را انتخاب کرده

در قسمت API Key، بایستی یک کلید معتبر  – که از قسمت وب‌سرویس‌های من در وب‌سایت سپند پی گرفته‌ایم – وارد کنیم. اگر برای وب‌سایت خود یک API Key ایجاد نکرده باشیم، با رفتن به وب‌سرویس‌های من این کار را انجام ‌می‌دهیم. عملیات افزودن و مشاهده API Key در قسمت یاد شده، صورت می‌پذیرد.